Autostop Do Thajska za pár korun!

Týden v Thajsku můľe být levnějąí neľ týden v Krkonoąích. Chce to jen mít trochu dobrodruľnou povahu!

Zaujimavé video ako sa lahko, rýchlo a lacno dostať do Thajska. Kombinácia autostop + let vraj zaručuje skvelý zážitok za pár korún.

Poslal: admin v Tuesday, 22.07.2008 23:35 (8249 krát čítané)

( Čítať ďalej... | 710 bajtov | )

Prípravy na letný festival Summerbeach Rudava finišujú!

Malé Leváre / Rudava: Vysoké pracovné nasadenie, posledné kozmetické úpravy terénu a postupný príchod dodávateľov, takto to momentálne vyzerá v rekreačnom stredisku Rudava pri obci Malé Leváre. Celé rekreačné stredisko prešlo od minulého roku veľkými revitalizačnými zmenami. Prípravy na 12. ročník letného športovo – hudobného festivalu sú v plnom prúde, organizátori naozaj nezaháľajú. Momentálne všetci pomocníci aj organizačný štáb pracuje na osadení oplotenia, ktoré bolo dovezené z nedávneho najväčšieho slovenského festivalu. Posledné zmeny v programe sa uskutočnili včera, keď do line – upu pribudla hudobná formácia z Izraela DUB L.F.O., ktorá oživí festival svojim koncertným vystúpením v štýle alternatívneho reggae, či dokonca dnb. Prihlasovací systém na väčšinu športových turnajov je uzavretý od pondelka, žrebovanie družstiev v jednotlivých turnajoch prebehlo bez problémov. Ostávajú ešte dva dni na zakúpenie permanentky (v sieti Eventim) v predpredaji, a to na celé 4 dni len za 590 korún. Športovo – hudobný festival sa uskutoční 24.7. a končí 27.7. Viac informácií na www.rudava.sk. Vidíme sa na Rudave!


Zdroj: Maverick Rock Production

Poslal: admin v Tuesday, 22.07.2008 23:19 (678 krát čítané)

( Čítať ďalej... | )

Cestovanie Príprava festivalu Summerbeach Rudava 2008 v číslach!

BRATISLAVA: V sieti najväčších letných festivalov nebude ani tento rok chýbať originálny hudobno – športový festival Summerbeach Rudava 2008 /rekreačné stredisko Rudava – Malé Leváre, okres Malacky/, ktorý otvorí svoje brány už o necelých 6 týždňov a to vo štvrtok 24. júla podvečer veľkou hudobnou párty, festival tradične ukončia finálové zápasy športových turnajov v nedeľu poobede 27. júla 2008.

Poslal: admin v Tuesday, 15.07.2008 22:31 (606 krát čítané)

( Čítať ďalej... | 2531 bajtov | )

Cestovanie Od festivalu nás delí už len mesiac!

MALÉ LEVÁRE / BRATISLAVA: Od festivalu Summerbeach Rudava, ktorý sa uskutoční 24. – 27. júla, nás delí už len necelý mesiac. Prípravy sú v plnom prúde, čo dokazuje aj prítomnosť ťažkých mechanizmov v rekreačnom stredisku. Úprava terénu je nevyhnutná, keďže hurikán Ema, ktorý sa prehnal oblasťou pred niekoľkými mesiacmi, narobil na Záhorí veľa škôd. Areál prejde nielen rôznymi terénnymi úpravami, ale aj reorganizáciou v rámci festivalu. Celkovo sa areál zväčší približne na 42 000 m2. Jedná sa najmä o hudobnú časť, športová časť si ponechá pôvodné miesto a veľkosť.

Poslal: admin v Thursday, 26.06.2008 18:56 (710 krát čítané)

( Čítať ďalej... | 2290 bajtov | )

Cestovanie HORÚCI TIP na letný festival: Summerbeach Rudava 2008

BRATISLAVA: Športovo – hudobný festival Summerbeach Rudava ani tento rok nebude chýbať v sieti najväčších letných podujatí. Fanúšikov isto poteší, že obľúbený festival bude trvať až štyri dni. Dvanásty ročník otvorí svoje brány už vo štvrtok 24. júla veľkou hudobnou párty, festival tradične ukončia finálové zápasy športových turnajov v nedeľu poobede 27. júla 2008.

Poslal: admin v Friday, 09.05.2008 11:04 (1058 krát čítané)

( Čítať ďalej... | 3226 bajtov | )

Cestovanie Pět dní stopem a bez koruny

Janek a nejlepší Noisebrothers kámoš Radek vyrazili na cestu po Evropě. Mají 5 dní na to, aby dojeli co nejdál, ale hlavní vtip je v tom, že nemají ani korunu a budou muset přežívat na tatrankách a řízkách od maminky.


Poslal: admin v Saturday, 22.09.2007 20:36 (6425 krát čítané)

( Čítať ďalej... | 1032 bajtov | )

Cestovanie Najväčší hudobno–športový festival na Slovensku Summerbeach Rudava

Summerbeach Rudava - najväčší hudobno–športový festival na Slovensku Ani toto leto nenechá priaznivcov plážových športov, skvelej muziky a zábavy na seba dlho čakať. Kombinácia výbornej hudobnej produkcie rôznych štýlov a štyri plážové športové turnaje, to je tvár tohtoročného hudobno – športového festivalu na Záhorí pri obci Malé Leváre.

Poslal: admin v Monday, 11.06.2007 22:18 (1297 krát čítané)

( Čítať ďalej... | 3007 bajtov | )

Cestovanie Hospitality club - cestovanie nielen pre dobrodruhov

Hospitality club - cestovanie nielen pre dobrodruhov Drahé hotely, všadeprítomné McDonaldy, davy turistov, pouliční zlodeji, preplnené pláže. Také dojmy zo svojich prázdninových ciest už veľa z nás zažila. Existuje ale i iný spôsob objavovania cudzích zemí, kultúr a národov. Pokiaľ sa chcete vrátiť do detstva, kedy ste snili o rozprávkových krajinách, v ktorých pohostinní domorodci ponúkajú za kus reči nocľah unaveným pocestným, čítajte ďalej.

Poslal: admin v Wednesday, 28.03.2007 22:45 (8633 krát čítané)

( Čítať ďalej... | 3011 bajtov | )

Autostop Evidenčné číslo vozidla(ŠPZ)

Často sa mi stáva, že nepoznám niektorú z ŠPZ-tiek ktoré nájdem medzi ponukami na autostop na stránke www.stopar.sk. Aj to bol jeden z dôvodov, prečo tento článok vznikol. Už dávno som plánoval, že napíšem niečo rozumné, kde by bola nielen tabuľka všetkých ŠPZ, ale aj stručný popis o ŠPZ-tkách. Nikdy som však nemal čas sa do toho pustiť a písať. Nakoniec som poprosil niekoho, či by to nemal čas urobiť. Jeho odpoveď bola tento text. Myslím, že tu nájdete veľa užitočných/zaujímavých informácií. Veď posúďte sami.

Poslal: admin v Monday, 23.10.2006 18:42 (80810 krát čítané)

( Čítať ďalej... | 9257 bajtov | Autostop)

Autostop Stopem do Turecka

Istambul V roku 2001 jsme se vydali na výlet do Turecka. Výpravy se zúčastnili - Jitka, Petra, Martin a já. Opět jsme jeli stopem. Původně jsme chtěli navštívit zcela jiná místa a oblasti, nakonec vše dopadlo jinak. Ale řekl bych, že všichni byli spokojeni.
Vyrazili jsme 16. 7. 2001, vrátili jsme se 5. 8. 2001 bez jakýchkoliv ztrát na životech a bez větších zdravotních problému. Ujeli jsme asi tak 6500 km, z toho hodně velkou část stopem. Náklady činili asi tak 80$, Martin s Petrou to měli díky zpáteční cestě asi trochu dražší.
Více o našem putování se dozvíte v jednotlivých kapitolách, obzvlášť upozorňuji na kapitolu Mersin, kde se dočtete něco o Turecké pohostinosti.

Poslal: admin v Sunday, 04.06.2006 19:09 (7674 krát čítané)

( Čítať ďalej... | 2769 bajtov | Autostop)

Filter

stopár - hľadám odvoz
vodič - odveziem

Obľúbené mestá - kam
Bratislava, Praha, Košice, Banská Bystrica, Prešov, Žilina, Poprad, Zvolen Bardejov, Nitra

Obľúbené mestá - odkiaľ
Bratislava, Košice, Prešov, Banská Bystrica, Praha, Žilina, Nitra, Poprad, Bardejov, Zvolen

Obľúbené krajiny - kam
SK, CZ, DE, IT, AT

Obľúbené krajiny - odkiaľ
SK, CZ, DE, AT, IT

Počasie

iné lokality . . .

Stopar na Facebooku

je nas viac ako 2500! pridaj sa Grupa stopárov na Facebooku - pridaj sa k nam.
Úvodná stránka | Hľadat | Spolupráca | Partneri | Kontakt | O nás | Rss
All the comments are property of their posters.
Images, logo, content and design are © copyright by www.stopar.sk and its coworkers. All Rights Reserved.
Generovanie stránky 0.333 sekúnd
turistika | tankovanie | autobazar | na vrchol